Küçükçekmece Kanarya Mahallesi yaşındaki kıza cinsel istismar olayında fail yakalandı? Küçükçekmece sapığı...

İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesi 'nde yaşanan dehşet verici cinsel istismar olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Küçükçekmece faili yakalandı mı? sorusu merak ediliyordu. Süleyman Soylu az önce o5 yaşındaki bir kız çocuğu Küçükçekmece'de cinsel istismara uğraması olayı ile ilgili açıklama yaptı. Öte yandan Küçükçekmece cinsel istismar olayı ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve İstanbul Valiliği'nden de son dakika açıklamaları geldi. Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde yaşanan olayda Küçükçekmece sapığı gözaltına alındı. İşte olay ile ilgili yaşanan son gelişmeler...

 

Küçükçekmece Kanaraya Mahallesi'nde yaşanan iğrenç bir olay Türkiye'nin gündemine oturdu. 5 yaşındaki kız çocuğunu para verme bahanesi ile kandırarak inşaata kaçıran kişi ya da kişilerin cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Ailesi ve mahalleli olay yerine geldiğinde kanlar içinde bulduğu küçük kızı, apar topar hastaneye kaldırdı. Küçük kızda tecavüz bulgularına rastlanıldı.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN SONRA SOYLU'DAN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği, Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde yaşanan 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar olayı ile iligili son dakika açıklaması yayımladı. Yapılan açıklamada soruşturmanın nasıl sürdüğü ve hangi birimlerin katıldığı ile ilgili detaylara yer verildi... Valilik "Bu olayları kullanmak isteyen art niyetli paylaşımlara itibar edilmemesini, yoğun emek ve mesai içerisinde bu tür olayların önlenmesi ve aydınlatılması için görev yapan güvenlik güçlerimize yardımcı olunmasını bekliyoruz." açıklamasında bulundu. Süleyman Soylu ise az önce kameralar karşısına geçerek Küçükçekmece Kanarya Mahallesi sapığı ile ilgili açıklamada bulundu.

  • 25 Nisan 2019,
  • |
  • 1183
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+49 176 459 76 991
Copyright © 2018 Radyo Yol Türkülerin Yeni Yolu -  WEB TASARIM